המלצות קרניוסקרל

"כבר בשעות שלאחר הטיפול הרגשתי אנרגיה ותחושת קלילות,  ופעם ראשונה מזה הרבה זמן ישנתי כל הלילה שינה רציפה וטובה וככה גם היו הלילות הבאים. הכאבים באגן ותחושת הכבדות האופיינית לחודש השמיני להיריון נעלמו כמעט לגמרי אחרי טיפול אחד בלבד. אפשר בהחלט לומר שזה טיפול מדהים!! תודה מכל הלב!"

מאיה, כפר שמואל.

"החודש קיבלתי לראשונה בחיי טיפול קרניוסקרל. אחרי מספר ימים דחוסים ומלאים, עם נסיעות מרובות ותנועה אינסופית, הגעתי למיטתה של הדסיה שחם עם רצון עז לחזור לאיזון, לשקט ולעצמי. התחלנו בשיחה נעימה ורכה. הרגשתי שהדסיה היא אחת שאפשר להניח עליה את הראש.

ואכן כך היה. במהלך הטיפול היא אחזה לי בעדינות אינסופית בכפות הרגליים, בגב ובגולגולת. חשבתי לעצמי, מתי מישהו החזיק לי את הראש בפעם האחרונה?

פתאום זה היה נראה לי כה הכרחי. איפה זה בחיים שלנו? עם המחשבה הזו שקעתי לשינה מרפאה ומאזנת. תודה הדסיה שהזכרת לי נשכחות… כנראה מהרחם".

 תמר עדי, מורה ליוגה, בעלת הסטודיו "צאנדרה יוגה" בתל אביב

.***

"קיבלתי מהדסיה טיפול קרניוסקרל למצב אקוטי של כאבי עורף וכתפיים, שהיה חלק מבעיה כרונית של פריצות דיסק בצוואר. מייד אחרי הטיפול הרגשתי שיפור ניכר והקלה בכאבים וגם בתחושות הנלוות של הירדמות וגירוד ביד שמאל. הטיפול עצמו היה נעים ומרגיע ואני ממליצה עליו בחום".

גיני, מושב עופר.

***

"אני מאוד ממליצה על טיפולי קרניוסקרל של הדסיה. נעזרתי בטיפול במהלך ההיריון וחוויתי הקלה גדולה בכאבים שונים, שינה טובה יותר, חיוניות ורוגע"

חן, הר אדר.

 ***

"הגעתי אל הדסיה באופן אינטואיטיבי אחרי שראיתי את המודעה שפורסמה באתר באופן טבעי. במהלך התקופה בה קיבלתי ייעוץ וריפוי דרכה, נרפאו אצלי מספר דברים מהותיים שהפריעו מזה תקופה ארוכה. עם כל טיפול הרגשתי את עוצמת הריפוי מתחזקת, והרגשתי באופן חד משמעי כיצד הגוף ואולי גם הנפש שלי מבריאים ומתחזקים. תודה גדולה!"

 א.י. בן 29, פרדס חנה. 

*** 

"קיבלתי טיפול קרניוסקרל ארבעה ימים אחרי ניתוח כריתת שד והוצאת שש בלוטות לימפה. הצלחתי לשכב על הגב בנוחות בפעם הראשונה אחרי ימים של כיווץ ומתח באזור הניתוח. הטיפול היה מאוד עדין ומרגיע ונתן לי שקט. הנוכחות של הדסיה היתה מדיטטיבית, מרוכזת ומסורה. יצאתי מהטיפול בהרגשה מאוד טובה ולמחרת כבר ניכר היה שיפור בטווח התנועה של היד בצד המנותח". 

נועה, ירושלים

***

"הבאתי את בתי יובל להדסיה בהמלצת רופא במרפאה להתפתחות הילד בחדרה. הוא סיפר לי על שיטת ריפוי מעולה שנקראת קרניוסקרל ועוזרת להרבה ילדים עם בעיות רגשיות. יובל נחשפה לזיקוקים ביום העצמאות, כשהייתה בת שנתיים. היא נחרדה מעוצמת הרעש ובבוקר שלמחרת כשהתעוררה אמרה לי שהיא פוחדת מרעשים ומאז חייה וחיי השתנו. יובל פחדה להישאר לבד אפילו חמש דקות.

"כבר אחרי 24 שעות אחרי הטיפול עם הדסיה התחלתי להרגיש ביובל שיפור, וככל שהמשכנו עם הטיפול החיים שלנו הלכו והשתפרו. לפני הטיפול אצל הדסיה יובל פחדה לבוא הביתה לבד מבית הספר ולכן רשמתי אותה לצהרון. באמצע השנה, בעקבות השיפור במצבה, הוצאתי אותה מהצהרון והיא התחילה לבוא הביתה לבד ולחכות לי עד שאגיע.

אני מברכת ומודה  על העזרה שקיבלנו שאפשרה לנו להתמודד עם חיי היום יום שהיו מאוד קשים עד שהגענו לטיפול אצל הדסיה".  

כרמית דפדי, אליכין

***

.

שתפו