הומיאופתיה קלאסית וקרניוסקרל – טיפול משולב

הומיאופתיה קלאסית ותרפיית קרניוסקרל הן שתי שיטות ריפוי עדינות ועמוקות המעצימות את כוחות הריפוי הטבעיים של הגוף ומשלימות זו את זו.

הטיפול המשולב מאפשר סינרגיה, כלומר תוצאה חזקה ומעמיקה יותר מאשר טיפול בכל אחת מהשיטות בנפרד.

תרפיית קרניוסקראל היא שיטת טיפול בהנחת ידיים בה המטפל "מקשיב"  למתרחש במערכת הקרניוסקרלית (המערכת של נוזל המוח ועמוד השדרה) של המטופל ולמקצבים השונים המתבטאים דרכה. היא מאפשרת רגיעה עמוקה של מערכת העצבים ומביאה שקט פנימי הדומה למצב מדיטציה. המגע בקרניוסקרל עדין מאוד ומאפשר חוויה ייחודית של אינטימיות רבה יחד עם מרחב.  בזכות עדינות הטיפול והודות לכך שהוא נוגע ישירות במערכת הפנימית ביותר של האדם – מערכת הנשימה הראשונית– יש לטיפול תוצאות מהירות ועמוקות. עוד על תרפיית קרניו סקראל

ההומיאופתיה הקלאסית מביאה למטופל מתנת ריפוי מהטבע עצמו. בעזרת שיחה מזהה ההומיאופת את השיר האחר, המנגינה המביאה לחוסר הרמוניה בחיי האדם, אותה הוא מנגן בו זמנית עם מנגינת הבריאות שלו. השיר האחר הוא דפוס אנרגטי מסויים הדומה מאד לדפוס של חומר כלשהו הקיים בעולמנו. התרופה ההומאופתית (רמדי) שהאדם מקבל עשויה מהחומר הזה המדולל במים ומנוער בצורה סדרתית, כך שיש בה את הדפוס האנרגטי של החומר או את האינפורמציה שלו, אך אין בה את החומר עצמו. במפגש בין הדפוס של האדם לבין הרמדי שהוא מקבל, פועל העקרון הבסיסי של ההומיאופתיה "דומה בדומה מרפא" וכך יכולה העוצמה של השיר האחר לרדת עוד ועוד במהלך הטיפול, עד לריפוי מלא. עוד על ההומיאופתיה הקלאסית

לשילוב בין שתי שיטות הריפוי יש יתרונות רבים, במיוחד כששתיהן ניתנות על ידי מטפל אחד. אפקט הסינרגיה כבר הוזכר למעלה. יתרון נוסף הוא שהטיפול והליווי כוללים גם שיחה, גם רמדי וגם מגע. כיוון שההומיאופתיה דורשת דיוק רב ברמדי, יש זמנים בהם אפקט הריפוי שלה אינו מלא מאחר והרמדי המדוייקת עדיין לא נמצאה. בזמנים אלו תרפיית קרניוסקרל תומכת בתהליך ומאפשרת אורך רוח והקלה בתופעות בגללן האדם הגיע לטיפול. בנוסף, בטיפול ההומיאופתי יש לפעמים משבר ריפוי כתגובה לרמדי, ובזמנים אלו הקרניוסקרל יכול להקל, להרגיע ולעזור לכוחות הריפוי להשתמש באינפורמציה של הרמדי.

תרפיית קרניוסקרל מביאה לשילוב הסינרגטי הזה ידע רב באנטומיה ופיזיולוגיה יחד עם חישה אנרגטית עדינה ויכולת לשחרר טראומות שמוחזקות ברקמות הגוף. ההומיאופתיה מביאה ידע נרחב אודות דפוסים אנרגטיים שונים המונעים מהאדם לחיות במלוא עוצמתו ואת האפשרות לשחררם על ידי מתן רמדי. במקרים של בעיות נפשיות יש לשילוב הטיפולים הזה ערך רב עוד יותר מאחר והוא מאפשר תמיכה רבה יותר וריפוי עמוק ורב עוצמה.

מוזמנים לקרוא המלצות של מטופלים בקרניוסקרל ושל מטופלים בהומיאופתיה

הקליניקות שלי בתל אביב ובפרדס חנה.

אשמח לענות על שאלות, לייעץ או לקבוע פגישה ב  – 052-2395005

 אפשר גם למצוא אותי בפרופיל האישי שלי בפייסבוק, בטופס פנייה כאן משמאל ובמייל: homeodas@gmail.com

באהבה,

הדסיה

שתפו