המלצות הומיאופתיה

 "אני מטופלת בהומיאופתיה כבר יותר משלוש שנים אצל הדסיה, עם הצלחות מרגשות ותהליך עמוק. אני מרגישה צורך לספר עליה כך שכמה שיותר אנשים יזכו גם הם בחוויית ריפוי והתפתחות כזו.

נכון שהתאמה למטפל היא לפעמים מאד אישית, יחד עם זה ברור לי שהיא יכולה לעזור להרבה מאיתנו לגעת בעומקי הריפוי. היא מאד עמוקה, חדת אבחנה, מנוסה ומחוברת למהות ההומיאופתיה מהעומק.

בתהליך עם הרמדי אני רואה שינוי עדין ומלא עוצמה שמגיע מלמטה, מהעומק, מהחלקים הלא מודעים שלי. זה כמו שנוגעים בהגה של סירה רק טיפה'לה וכבר יש תפנית חזקה בכיוון. התחושה היא שהמבנה משתנה, כאילו היסודות זזים. אני משתנה כאילו מישהו עובד על התוכנה שיושבת בבסיס שלי ומשנה שם רק כמה פרמטרים קטנים, וזה משפיע על כל ההיבטים שלי.

נשאר לי רושם חזק מהאופן בו הדסיה לקחה את המקרה שלי. הדיוק העדין וההחלטי שהיא הובילה אליו והיכולת שלה לזהות כיוון הרשימו וריגשו אותי כבר בתחילת הדרך, ונשארו חרוטים בי. נדמה לי שבחירת הרמדי עצמה מעידה על כך בכל רגע מאז שהתחלתי בטיפול, ועל כך אני מודה. כל הטוב!"

רוי-טל , מנחת קבוצות ומטפלת באיזון גוף נפש, עין העמק, 2009

***

ההומיאופתיה היא סוג של קסם – מטפלת בהכל ומאזנת את כל מה שצריך, והדסיה היא מפעילת הקסם הזה. ברגישות, בעדינות, בהקשבה, בהבנה, באכפתיות, בקריאה בין השורות, היא מצליחה כל פעם מחדש לדייק ולתת לי את הרמדי המתאימה ביותר

 – בזכותה הצלחתי לצאת מתקופה ארוכה של עצבות וחרדות לאחר לידה, וכל תחומי החיים שלי השתפרו זוגיות, עבודה והקשר שלי עם עצמי. בזכות הטיפול אני מצליחה לקחת דברים יותר בפרופורציה  

הדסיה, זה המקום להגיד לך המון המון תודה על זה שאת מלווה אותי

2012 ,סוזנה שכטר סגל, אחות קופת חולים, פתח תקוה

 ***

אני רוצה לספר על טיפול שעברתי לאחרונה אצל מטפלת רבת עוצמה שהיא גם חברה יקרה, הדסיה. אני רוצה לחלוק את תהליך הריפוי העדין והעמוק הזה שעברתי עם אחרים שזקוקים גם הם לריפוי.

לפני כשנה הייתי במצוקה גדולה וממושכת מאוד, במצב נפשי וגופני קשה, ולמרות הרבה סוגי טיפול ותמיכה שקיבלתי, לא היה שיפור משמעותי. הדסיה זיהתה שהרמדי (התרופה ההומיאופתית) שלי, אותה מצאה כרמדי המתאימה עבורי כבר בטיפול קודם לפני כמה שנים, יכולה להביא לשינוי משמעותי במצבי, והציעה לי לבוא שוב לטיפול.  

לקח לי אמנם זמן לבוא… אבל מזל שבאתי.

 לאחר התשאול היא הייתה בטוחה בהתאמה של הרמדי, וגם הציעה לי טיפולי קרניוסקרל. קיבלתי ממנה כמה טיפולי קרניוסקרל, וכן את הרמדי.

 תוך שבוע מצבי התהפך. המצוקה הגדולה נעלמה, והתחלתי להתחזק נפשית וגופנית בקצב מהיר. כוחותיי התחדשו, וחזרתי לעצמי ולחיים.
זו הייתה הצלה במלוא מובן המילה.

אני חושבת שכל מצוקה ומכאוב הם תהליך של צמיחה וריפוי, ורואה משמעות רבה בסבל העמוק שחוויתי. יחד עם זאת ובלי סתירה, הטיפול של הדסיה פשוט הושיע אותי

אני כותבת את זה גם כהמלצה על הדסיה מתוך רצון שעוד אנשים יוכלו לקבל את הריפוי העמוק שנובע דרכה, גם כשיר הלל להומיאופתיה ולקרניוסקרל, וגם כתזכורת לכך שהריפוי תמיד קיים (כמו  שכתוב בחתימת המיילים של הדסיה עצמה ).

אשמח לפרט ולספר עוד באופן אישי אם מישהו ירצה.

בהודיה אינסופית לתהליכי הריפוי העמוקים, ולעוצמת הריפוי של הדסיה,

רויטל יונאי, מנחת קבוצות ומטפלת באיזון גווף נפש, כליל, 2016

****

הקליניקות של הדסיה בתל אביב ובפרדס חנה. 

לשאלות, ייעוץ וקביעת תור התקשרו ל – 052-2395005

 אפשר גם למצוא אותה גם בפרופיל האישי בפייסבוק, בטופס פנייה כאן משמאל ובמייל: homeodas@gmail.com

באהבה,

הדסיה

שתפו